Kullanım Koşulları

  • Segafredokeyfi.com’u ziyaret eden, üye olan ve/veya alışveriş yapan kullanıcılar burada belirtilen kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırlar.

  • Sitede yer alan içeriğin, güncelliği, bir amaca uygunluğu ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

  • Üye ya da kullanıcı, yüklenmeye ve/veya paylaşıma uygun bilgi ve belgelerin, virüslerden, spam, veya bunlar gibi diğer her türlü zarar veren kodlardan veya materyallerden arındırılamamış olabileceğini ve bu hususlarda Metropolitan Gıda Ltd.’ın garanti vermediğini kabul etmektedir. Bu tip programların, kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş - çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak, bakım ve güncellemelerini yapmak tamamen kullanıcının ve üyenin sorumluluğundadır. Bu tür materyallerin sebep olabileceği kayıplardan kullanıcı ve üyenin veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği hiçbir zarardan Metropolitan Gıda Ltd. sorumlu değildir.

  • Metropolitan Gıda Ltd. bu sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi ve içeriğini yeniden düzenleme, yayını durdurma ve/veya duraklatma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, sitede yayınlanmalarıyla yürürlüğe girerler ve sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

  • Site ile ilgili üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerden ve yayınlanan içeriklerden dolayı Metropolitan Gıda Ltd.’ın, işbirliği içinde bulunduğu kurumların, Metropolitan Gıda Ltd. çalışanlarının ve yöneticilerinin, Metropolitan Gıda Ltd. yetkili satıcılarının sorumluluğu bulunmamaktadır.

  • Herhangi bir üçüncü kişi tarafından sağlanan ve yayınlanan bilgilerin, içeriklerin, görsel ve işitsel imgelerin doğruluğu ve hukuka uygunluğunun taahhüdü bütünüyle bu eylemleri gerçekleştiren üçüncü kişilerin sorumluluğundadır. Metropolitan Gıda Ltd. üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerin ve içeriklerin güvenliğini, doğruluğunu ve hukuka uygunluğunu taahhüt etmemektedir.

  • Siteyi kullananlar, yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla site üzerinde işlem yapabilirler. Kullanıcıların ve üyelerin, site dahilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. Her kullanıcı ve üye, Metropolitan Gıda Ltd. ve/veya başka bir üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. Kullanıcı ve üyelerin site üzerindeki faaliyetleri nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı Metropolitan Gıda Ltd.’ın doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.

  • Sitenin sahibi Metropolitan Gıda Ltd.’tır. Bu sitede bulunan bilgiler, slogan ve diğer işaretler, yazılar, resimler, markalar ile diğer sınaî ve fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve sitenin sunumu Metropolitan Gıda Ltd. ya da Metropolitan Gıda Ltd.’ın izin ve lisans aldığı kuruluşların mülkiyetindedir. Sitedeki bilgilerin ya da site sayfalarına ilişkin her tür veri tabanı, web sitesi, software-code’ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile site içeriğinde bulunan ürünlerin, tasarımların, resimlerin, metinlerin, görsel, işitsel vesair imgelerin, video kliplerin, dosyaların, katalogların ve listelerin kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayınlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Kullanıcı ve üye, yukarıda sayılan ve bunlarla sınırlı olmayan site yazılım, donanım ve içeriğini çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, kabul ve taahhüt etmektedir.

  • Site üzerinden, Metropolitan Gıda Ltd. kendi kontrolünde olmayan ve üçüncü şahısların sahip olduğu ve işlettiği web sitelerine ve/veya başka içeriklere link verebilir. Site üzerindeki linkler aracılığıyla erişilen web siteleri ve içerikleri hakkında Metropolitan Gıda Ltd.’ın herhangi bir sorumuluğu yoktur ve bu sitelerin kullanımıyla doğabilecek zararlar, kullanıcı’ların ve üyelerin kendi sorumluluğudur.